בשנת הלימודים הקרובה (תש"פ) יצא בית הספר לערבית של מינרוה לחופשה.

לא יתקיימו קורסי ערבית עד להודעה חדשה.

מחלקת היעוץ ובית ההוצאה לאור עובדים כרגיל.

קורס ערבית מדוברת מרוכז

פרטי הקורס:

קהל היעד

הקורס המרוכז מיועד ללומדים חסרי רקע קודם בערבית מדוברת, וכן לבעלי ידע קודם שאינו סדור, לבעלי ידע בערבית ספרותית בלבד או לבעלי ידע תיאורטי המתקשים ליישמו בניהול שיחה. גם בעלי ידע בסיסי קודם בהחלט ימצאו בו את מקומם.

מטרות הקורס

קורס זה נועד להקנות למשתתפיו יכולת מעשית לנהל שיחה בערבית מדוברת בדיאלקט הפלסטיני העירוני. אנו מצפים כי בסוף הקורס, יוכלו המשתתפים לנהל שיחה ברמה טובה עד טובה מאוד ולהתבטא היטב, הן בנושאים יומיומיים, הן בנושאים מורכבים ומופשטים.

דרישות הקורס

הקורס המרוכז מטבעו אינטנסיבי מאוד ומיועד לבעלי יכולת לימודית טובה.

חומר הלימוד

תכנית הלימודים מבוססת על כרכים א'-ד' של סדרת ספרי הלימוד 'לדבר ערבית'. כמו כן במהלך הקורס וכחלק מהתהליך הלימודי, נאזין להקלטות, נצפה בסרטים ונכיר מבחר שירים.

עיקר הנושאים הנלמדים בקורס

תכנית הלימודים כוללת אוצר מילים בהיקף של כ-2,500 מילה, מקיפה את כל צורות הפועל בבניינים, בגזרות, ובזמנים השונים, סוקרת בהרחבה את מערכת השם וכן את מבנה המשפט על סוגיו השונים.

מהלך השיעור

היקף הקורס

הקורס הוא בהיקף של 160 שעות אקדמיות: 80 שיעורים בני שעתיים אקדמיות (90 דקות). הלימודים מתקיימים בימים א'-ה' בשעות 09:00-16:30 במשך ארבעה שבועות רצופים.

גודל הקבוצה

מספר הלומדים בקבוצה אינו עולה על תריסר.

שכר הלימוד

שכר הלימוד לאולפן הקיץ המרוכז הוא 5,500 ₪, כולל חומרי הלימוד. ניתן לחלק עד 10 תשלומים.
לסטודנטים, חיילים, חיילים משוחררים עד 3 שנים ממועד השחרור, אזרחים ותיקים, מורים לערבית ומורים בשנת שבתון, שכר הלימוד הוא 5,000 ש"ח.

הרשמה לקורס

לפרטים נוספים לגבי ההרשמה ראו עמוד הרשמה לקורסים

לקבלת מידע נוסף מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

כל הזכויות שמורות למינרוה יעוץ והדרכה בע"מ © 2018

Designed by NDV